pardesü

Aklınıza Takılan Soruları Yazabileceğiniz Alanımız.

Moderatörler: ucharfbesnokta, Ertugrul

Re:

Mesajgönderen aykar » 08 Ağu 2008, 10:44

TuAnA yazdı:arkadaşlarım çok sağolun bursalıhocam ve ertuğrul hocam ayrıyeten teşekkür ediyorum ben sizlere kızmadım kızdığım kişi çıkartmamaı söyleyen kişiydi üstünüze alınmayınız lütfen Rahmana emanetsiniz...

canım ALLAH yar ve yardımcın olsun o zaman ne diyebilirim ama sen taviz verme BİZLERİN YOLUNA DAHA ÇOKKKK DİKENLER KOYACAKLAR AMA BİZ O DİKENLERİ YOLLARI ELLERİMİZ KAN VE REVAN İÇİNDEDE OLSA TEPECEĞİZ İNŞAALLAH SELAM VE DUA İLE CANKARDEŞİM... :( :cry:
aykar
Özel Üye
Özel Üye

Reklam

Re:

Mesajgönderen TuAnA » 08 Ağu 2008, 13:57

ARKADAŞLAR NE OLUYO HEPİNİZE YA Bİ SORU SORDUM NERDEYSE KAN DÖKÜCEKSİNİZ KENDİNİZE GELİN LÜTFEN TESETTÜR OLAYINI HALA KAVGASINI YAPIYORUZ YAZIK YA YÖNETİCİ ARKADAŞLARDAN RİCAM BU KONUYU SİLSİNLER SORDUĞUMA SORUCAMA PİŞMAN OLDUM BİLGİLENDİREN VE DESTEK OLAN ARKADAŞLARADA TEKRAR TEŞEKKÜR EDERİM
Zindandan Dışarı Giden Tek Yol; RüYa
TuAnA
Özel Üye
Özel Üye

Re:

Mesajgönderen fatihakca14 » 30 Eki 2008, 11:45

Arkadaşım pardesü gigiyorsa onu çıkarması uygun değil..Tesettürü tam olarak yerine getiryor.Önemli olan vücut hatlarının belli olmamması.Ama bazı hanımlar tesettüre pardesuyle başlıyor sonra pardesü çıkıyor ceket giriyor.daha sonra tişortle falan sokağa çıkıyorlar.daha sonra kısa kollularla çıkıyorlar.Yani tesettür asimile olmuş oluyor.Bence tavzi tavizi doğurur..Pardesü çıkarılmammalı diye düşünüyorum.Onu taşımak oldukca zor.. :)
fatihakca14
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Dön Soru-Cevap

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir