SARAY BOSNALI KIZ ÇOCUĞU

Yaşanmış gerçek olayları burada paylaşabilirsiniz.

Moderatörler: Ertugrul, ucharfbesnokta

SARAY BOSNALI KIZ ÇOCUĞU

Mesajgönderen hakandidinir » 04 Tem 2007, 12:03

BİZ GEÇENLERDE BİR BODRUM KATINA TAŞINDIK BURADAN ARASIRA AÇILAN PENCEREDEN KAÇAMAK DIŞARI BAKINCA YARISI YIKIK BİR BİNA VE YANINDA YARIM BİR MERDİVEN DURUYOR ANNEM BURAYI SIRP TOPÇUSU YIKTI DİYOR

BANA DA HER DEFASINDA TEKRARLAYIP DURUYOR SAKIN DIŞARI ÇIKMA YOKSA ÖLÜRSÜN

DÜŞÜNÜYORUM BİZ İNSANLAR ÇOK ŞANSISIZ HEP KORKULAR VAR İÇİMİZDE OYSAKİ ÇİÇEKLER KUŞLAR ŞU DIŞARDAKİ AĞAÇLAR HİÇ KORKMUYORLAR SIRP ASKERLERİNDEN BEN HİÇ SIRP ASKERİ GÖRMEDİM HEP BU BODRUMDA DİREKLERİN ARASINDA SAKLANBAÇ OYNADIM ARKADAŞLARIMLA BİRDE BODRUMUN PENCERESİ AÇILDIĞINDA GÖRÜNEN YARIM MERDİVENDE OYUN OYNARKEN HAYAL ETTİM KENDİMİ DAHA DÜNE KADAR

DÜN SABAHTAN ANNEMİN PEŞİNDEN DOLAŞIP ESKİ PÜSKÜ BEZLER VE KURUMUŞ YAPRAKLARDAN DOLDURULMUŞ BEBEĞİMİ YAPMASINI BEKLERKEN BİRDEN DIŞ KAPININ AÇIK OLDUĞUNU FARKETTİM KAPI ARALIĞINDAN GÜNEŞ IŞIĞI BİR OK GİBİ BU HAFİF SERİN VE RUTUBETLİ BODRUMA HUCUM EDİYORDU YAKLAŞTIM KAPIYI KENDİME ÇEKEREK AÇTIM YÜZÜME TERTEMİZ KUPKURU BİR HAVA ADETA KADİFE BİR ÖRTÜ GİBİ SÜRÜNÜYORDU MERDİVENLERİ ÇIKIPYOLA DOĞRU YÜRÜDÜM AYLARDIR HAYALLERİMİ SÜSLEYEN YIKIK MERDİVEN KARŞIMDA DURUYORDU

HIZLA MERDİVENE YÖNELDİM SAĞIMA SOLUMA BAKTIM BİR SOLUKTA MERDİVENE ÇIKTIM BEBEĞİMİ KENARA OTURTTUM

BİRDEN KULAKLARIMI SAĞIR EDEN BİR GÜRÜLTÜ KOPTU AĞIZIMDA GARİP BİR TAT VARDI HEMEN BEBEĞİMİN YANINA ÇÖKTÜM DERKEN BİR ÇIĞLIK KOPTU BU ANNEMDİ BİR SIÇRAYIŞTA YANIMA GELİP BENİ KUCAKLADIĞINDA BİR PATLAMA DAHA OLDU ANNEMLE MERDİVENİN DİBİNE YUVARLANMIŞTIK

KARŞI ÇATIDA DURAN SIRP ASKERİ BİR SÜRE BİZE BAKTIKTAN SONRA BAŞINI YERE ÇEVİRDİ UTANMIŞMIYDI ACABA BİLMİYORUM

SONRA ANNEMLE BENİ ORADAN KALDIRDILAR SOĞUK BİR ODAYA GETİRİP ÜSTÜMÜZÜ ÖRTERKEN BİR DOKTOR AMCA ÜZERİMİZE ETİKETE BENZER BİR ŞEY BIRAKTI ÜSTÜMÜ ÖRTMÜŞLERDİ AMA ÇOK SOĞUKTU NEDEN ANNEMLE AYNI YERE KOYMAMIŞLARDI SANKİ

VE BU GÜN BİZİ BURADAN ALARAK CAMİYE GÖTÜRDÜLER YÜZÜ NURLU YAŞLI BİR DEDE VARDI ORADA BİZİ KARŞILADI VE DUYDUKLARIMA ÇOK SEVİNDİM O NUR YÜZLÜ DEDE BU YAVRUYU ANNESİNİN YANINA KOYARIZ DEMİŞTİ CAMİDEN ÇIKTIK BEŞ ON KİŞİ VARDI EN ÇOK ÖNCE ANNEMİ BİR CUKURA İNDİRDİLER BAĞIRMAK İSTİYORDUM AMA BİR TÜRLÜ BAĞIRAMIYORDUM DEDE DEDE KURTAR BİZİ

ÇOK GEÇMEDEN SANKİ BENİ DUYMUŞ GİBİ YANIMA GELDİ EY YAVRUCAK ARTIK KORKMA SENİ ANNENİN YANINDAN BİRDAHA AYIRAMAYACAKLAR BENİDE ANNEMİN YANINA İNDİRDİKLERİNDE DÜNYALAR BENİM OLMUŞTU KİMSELER GÖRMEDEN BİRAZDAHA SOKULDUM ANNEMİN ŞEVKATLİ SİNESİNE RAHATTIM ARTIK VE KORKMUYORDUM SIRP ASKERLERİNDEN ANNEM YANIMDAYDI VE YAVAŞ YAVAŞ ÜSTÜMÜZÜ ÖRTTÜP GİTTİKLERİNDE BİLDİĞİM TEK ŞEY VARDI BİZİ ARTIK BULAMAZLARDI VE BENİ ANNEMDEN AYIRAMAZLARDI

SARAY BOSNA DRAMININ YAŞANDIĞI YILLARDA BİR ÇOK ANA YAVRUSU İÇİN HAYATINI FEDA ETTİ BİR ÇOK YAVRU DEMOKRASİ VE İNSAN HAKLARI SAVUNUCUSU BATILILARIN AŞIRI ŞEVKATİ VE İLGİSİNDEN MALESEF HAYATINI KAYBETTİ UNİCEF GİBİ KURULUŞLAR AFRİKADAKİ AÇ ÇOCUKLARI KURTARMAYA ÇALIŞIRKEN AVRUPANIN GÖBEĞİNDE BEBEKLERİ POSTALLAR EZDİ MERMİ GÖLGELERİNDE SON BULAN HAYATLARIN HESABINI VEREMEYEN ZORBA ZİHNİYET BU GÜN TÜRKİYEYE İNSAN HAKLARI VE ÖZGÜRLÜKLER BAKIMINDAN KRİTERLER ÖNGÖRÜYOR

UTANMAZLARIN KRİTERLERİ VE ÖNGÖRÜLERİNİ BEBEK KATİLLERİNE HATIRLATMASI GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNÜYOR VE CENAB-I HAKKIN OYUN İÇİNDE OLANLARIN OYUNUNU BOZACAĞINI ÜMİD EDİYORUM

DAHA DÜN BULUNAN TOPLU MEZARLAR GERÇEĞİ HAYKIRIYOR MEDENİ DÜNYA İSE KULAKLARINI TIKIYOR

BU GÜZEL YAZIYI SİZLERDE OKUYUN İSTEDİM ESER ON İLA ONÜÇ YIL ÖNCESİNE AİT SANIRIM
hakandidinir
Özel Üye
Özel Üye

Reklam

Re: SARAY BOSNALI KIZ ÇOCUĞU

Mesajgönderen tomurcuk » 24 Ağu 2007, 10:09

ALLAH razı olsun kardeşim.Nekadar şanslıyız şu dünyada diyesim geliyor yaşananları gördükçe,duydukça ve okudukça ama bence öbür dünyada onlar daha şanslı olacak diye düşünüyorum. Bu alavereli hayatı kısa sürede bırakıp gittkleri için.Zevke sefaya dalmadan Yüce ALLAH'a ulaştıkları için.Sevgiyle kal
Seher
tomurcuk
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesajgönderen TuAnA » 24 Ağu 2007, 14:27

RABBİM YARDIMCILARI OLSUN DİYECEK BİŞEY YOK
Zindandan Dışarı Giden Tek Yol; RüYa
TuAnA
Özel Üye
Özel Üye

Mesajgönderen hakandidinir » 07 Eyl 2007, 22:43

değerli kardeşlerim gerçekten şanslımıyız yoksa olup bitenlere sessiz kalarak suçlumuyuz bu anlamda karar veremiyorum
rabbim bizleri hakkıyla zulme karşı durabilenlerden eylesin
hakandidinir
Özel Üye
Özel Üye

Mesajgönderen ravda42 » 08 Eyl 2007, 17:17

AMİN.ALLAH İMAN EDEN VE İNANANLARI KORUSUN.CENAB-I HAKK OYUN İÇİNDE OLANLARIN OYUNUNU BOZACAKTIR BİRGÜN.
ravda42
Özel Üye
Özel Üye

Mesajgönderen hakandidinir » 31 Eki 2007, 00:50

inşallah kardeşim rabbimin her şeye gücü yeter.
hakandidinir
Özel Üye
Özel Üye

Dön Sırlar Dünyası

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir