DOSTLUKLA İLGİLİ SÖZLER

Sevdiginiz sözleri buraya yazabilirsiniz.

Moderatörler: ucharfbesnokta, Ertugrul

DOSTLUKLA İLGİLİ SÖZLER

Mesajgönderen gulferi » 20 Kas 2007, 15:26

[font=Helvetica]ACI VE HÜZÜN BIR YILDIZ KADAR UZAK,MUTLULUK GOZBEBEGIN KADAR YAKIN OLSUN.UMUTLARIN GERCEK,GERÇEKLERIN MUTLULUK,MUTLULUKLARIN SONSUZ OLSUN..

Zaman gelir yollarına kar yağar, etrafını hüzün bulutları sararsa, ne zaman bir dosta ihtiyaç duyarsan dost olabildiğim kadar buradayım.

Hayata değer bir yasam, sevmeye değer bir aşk, dostluğa değer bir arkadaşlıktan asla vazgeçme. Ne eksik ne fazlasını ara ve seni üzenle asla uğraşma!

!
--------------------------------------------------------------------------------
Hayata değer bir yasam, sevmeye değer bir aşk, dostluğa değer bir arkadaşlıktan asla vazgeçme. Ne eksik ne fazlasını ara ve seni üzenle asla uğraşma!

Ağırdır sevgilerim her yürek taşıyamaz! Büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz! Sonsuza dektir dostluğum her insana değmez!

O masum yüzünde acı ve hüzün hiç olmasın, gözlerinde mutluluğun en parlak yıldızı parlasın, dost eli elini hiç bırakmasın ne olur.

!
--------------------------------------------------------------------------------
Ay yıldızlara mutluluk fısıldarken gökyüzü sevincini yeryüzüyle paylaşırken ben sana bir parça mutluluk yolluyorum içindeki umut çiçekleri hiç solmasın diye.

!
Acıların bir kum tanesi kadar küçük, mutlulukların nisan yağmuru kadar bol olsun. Hayatta bir kere ağlarsan o da mutluluktan olsun Dostum.

!
Koca bir çölde kum tanesi olmak yada okyanusta su damlası, ama en güzeli milyonlarca insan arasında senin arkadaşın olmak.

Bizim ömrümüzde bir irmak vardir, köpüklerinde hayallerimizi yüzdürdügümüz. Bizim ömrümüzde dostlarimiz vardir. Günlerimiz ayri geçtiginde üzüldügümüz...

!
Gülerken herkes eşlik eder, ya ağlarken. Başarılara herkes ortak olur, ya yenilgilere. Öyle bir dost edin ki; kötü gün kapını çalınca kapıya seninle beraber baksın.

Bir insanın idealleri olmalı sonsuzluk gibi, bir insanın özlemleri olmalı umutla açan çiçekler gibi, bir insanın dostu olmalı senin gibi...

!
Dostluk ağlamaksa,yüreğindeki acıyı paylaşmaksa, üzüldüğünde sıcacık bir kucaksa ve dostun için ateşe atılmaksa dünya durana dek dostumsun.

Alacakaranlığı sevmem,ya gündüz olmalı ya gece;k urşun dediğin ya derinden vurmalı ya namluda kalmalı; dost dediğin ya senin gibi olmalı ya hiç olmamalı.

!
Rüzgarın keman çaldığı ve damlaların pencereye vurduğu soğuk bir gecede yatağına uzanıp hayalini kurduğun ve keşke dediğin bütün isteklerin gerçek olsun.
[/font]
Kullanıcı avatarı
gulferi
Forum Sorumlusu
Forum Sorumlusu

Reklam

Re: DOSTLUKLA İLGİLİ SÖZLER

Mesajgönderen beria » 20 Kas 2007, 21:57

güzel sms olur bunlardan... teşekkürler dostumun kardeşi;kardeş dost....
Kullanıcı avatarı
beria
Özel Üye
Özel Üye

Mesajgönderen hakandidinir » 30 Kas 2007, 18:56

TÜM DİLEDİKLERİN SENİ DE İÇİNE ALARAK KABUL OLSUN İNŞAALLAH KARDEŞİM
Kullanıcı avatarı
hakandidinir
Özel Üye
Özel Üye

Mesajgönderen enis » 08 Eyl 2008, 19:21

guzel hepsi olmasada basarılar
Kullanıcı avatarı
enis
Yeni Üye
Yeni Üye

dost

Mesajgönderen yuksel » 08 Eyl 2008, 22:52

Bız dostlarımızın dügünlerine katılırıız sevgilerini paylaşırız paylaştıkça büyüsün diye ,kederlerine üzüntülerine katılır paylaşırız .kederleri azalsın diye .teşekkur ederım guzel sözler.özellıkle arkadaslık ve dostluk hanı ben bir kıssa yazmıştım.bir tokata biz dostumuzu satmayız diye . çok önemlı bir mesajdı kıssa.kişi sevdigi ile beraberdir.ALLAH sevdiklerimizden dünyada ve ahretde ayırmasın.ALLAH razı olsun
Kullanıcı avatarı
yuksel
Özel Üye
Özel Üye

Re: dost

Mesajgönderen antares » 16 Eyl 2008, 16:36

hepside çok güzel emeğinize sağlık devamını bekleriz
Kullanıcı avatarı
antares
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesajgönderen hyry » 16 Eyl 2008, 21:00

:) Allah razı olsun...!!! :)
HER HAYIRDA BİR ŞER;HER ŞERDE DE BİR HAYIR VARDIR!!!
Kullanıcı avatarı
hyry
Özel Üye
Özel Üye

Mesajgönderen KIRIKKANAT » 03 Eki 2008, 22:51

DOST ACI GÜNDE DESTEK OLAN , DOST DOSTU AÇKEN TOK YATAMAYAN, DOST MALINI , MÜLKÜNÜ VE DAHİ EMANETLERİNİ DOSTUNDAN KISKANMAYAN, DOST ALLAHA DOST GÖRÜNÜP DOSTLARININ KAPISINDA DOSTUNUN DOSTUNA ZULUM ETMEYEN, DOST ALLAHA DOST DOSTA ALLAH İÇİN DOST OLANDIR. KANATLARINI KIRANLAR, UÇMAYI YASAKLAYANLAR DOST DEĞİLDİR. DOST MECLİSİNE KABUL BUYRULMAK DİLEĞİYLE
Kullanıcı avatarı
KIRIKKANAT
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen hayalperest » 04 Eki 2008, 10:34

işte benim bu forma uye olmama vesile olan sozlerrrr
paylaşımın için tşş arkadaşım :)
Kullanıcı avatarı
hayalperest
Özel Üye
Özel Üye

Mesajgönderen islamyolu_89 » 04 Eki 2008, 14:52

HEPSİ BİRBİRİNDEN GÜZEL VE KIYMETLİ SÖZLER ALLAH RAZI OLSUN
VAZGEÇİP HERŞEYDEN YALNIZCA KUL OLMAK İSTİORUM...
Kullanıcı avatarı
islamyolu_89
Özel Üye
Özel Üye

Mesajgönderen utku » 22 Kas 2008, 23:57

çok güzel sözler ağzına yüregine saglık kardeşim.
Kullanıcı avatarı
utku
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesajgönderen Ertugrul » 16 Ara 2008, 18:11

Bu sözler çook evveli hatırlattı,ilk defa duymuşcasına okudum.tşk ler gülferi
Tende kudret nerden olsun nimet-i cân şükrüne,Bin dilim olsa yetişmez bir dilim nân şükrüne..ertugrul@islamiyasam.com
Kullanıcı avatarı
Ertugrul
Forum Sorumlusu
Forum Sorumlusu

Mesajgönderen KafKef » 16 Ara 2008, 18:18

Ertugrul yazdı:Bu sözler çook evveli hatırlattı,ilk defa duymuşcasına okudum.tşk ler gülferi

Sen de 30 ben diyim 40 :D
Kuzular için ağlayan kurtlar da vardır hayatta(umarım)(Yunus Özyavuz)
Kullanıcı avatarı
KafKef
Özel Üye
Özel Üye

Mesajgönderen Ertugrul » 16 Ara 2008, 18:23

o kadar olmasada 10 oldu,dolu dolu :)
Tende kudret nerden olsun nimet-i cân şükrüne,Bin dilim olsa yetişmez bir dilim nân şükrüne..ertugrul@islamiyasam.com
Kullanıcı avatarı
Ertugrul
Forum Sorumlusu
Forum Sorumlusu

Re:

Mesajgönderen KafKef » 16 Ara 2008, 18:29

Gülerken herkes eşlik eder, ya ağlarken. Başarılara herkes ortak olur, ya yenilgilere. Öyle bir dost edin ki; kötü gün kapını çalınca kapıya seninle beraber baksın....
Kuzular için ağlayan kurtlar da vardır hayatta(umarım)(Yunus Özyavuz)
Kullanıcı avatarı
KafKef
Özel Üye
Özel Üye

Mesajgönderen Ertugrul » 16 Ara 2008, 18:32

böyle samimi dostlarının olduğunu bilmek ayrı güzellik katıyor hayata.
Kullanıcı avatarı
Ertugrul
Forum Sorumlusu
Forum Sorumlusu

Re:

Mesajgönderen erz2553 » 26 Haz 2009, 13:26

Müslüman Kardeşler,ister vatanseverlik,ister milliyetçilik,isterse dil,ırk ve sınıf farklılıklarından kaynaklansın,insanların ayıran tüm engel vefarklılıkları eğitim ve terbiye programlarıylarıyla ortadan kaldırmış,sadece İslam kardeşliğini ve İslam yakınlğını yaşatmışlardır. BENİM İSLAM,DAN GAYRI ATAM YOK ŞU ALEMDE.
Kullanıcı avatarı
erz2553
Özel Üye
Özel Üye

Sonraki

Dön Güzel Sözler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir