nokta şeklinde ışıklar ?

Aklınıza Takılan Soruları Yazabileceğiniz Alanımız.

Moderatörler: ucharfbesnokta, Ertugrul

nokta şeklinde ışıklar ?

Mesajgönderen toprak21 » 27 Ara 2008, 01:48

SLM : ETRAFINDA KÜÇÜK NOKTALAR ŞEKLİNDE PARLAYAN IŞIKLAR GÖRMEK NE ANLAMA GELİR(YEŞİLİMSİ VE KIRMIZI KARIŞIK Bİ RENK) BİLGİSİ OLANLAR VARSA ŞİMDİ DEN TŞK LER..
toprak21
Yeni Üye
Yeni Üye

Reklam

Re: nokta şeklinde ışıklar ?

Mesajgönderen sera » 27 Ara 2008, 09:17

rüyanızdamı gördünüz anlamadım bizler ruya yorumcuları degiliz kardeşim belki bu işin erbabı insanladan ögrenebilirsiniz ama benim şahsi fikrim böyle şeylere pek takılmamak lazım
TESETTÜRLÜYÜM ÇÜNKÜ;TESETTÜRÜN ENBAŞ VASFI "BAŞÖRTÜSÜNÜ"İLK ÖNCE KALBİMDE SONRA KAFAMDA TAŞIYORUM..
sera
Özel Üye
Özel Üye

Mesajgönderen Ertugrul » 27 Ara 2008, 11:26

ilham (Rüya) ilim sebeplerinden değildir,birkaç kere daha söyledim bunu önceden okuyan arkadaşlar mazur görünüz lütfen.Sera arkadaşımında dediği gibi takılmayın bu tür rüyalara.Aslında hiç bir rüyaya takılmamak lazım.Şeytan sadece Rasülüllah (s.a.v.) efendimiz ve zamanın mürşidi kâmili suretine giremez.Her ne görülürse hayra yormak güzel olanıdır.
Tende kudret nerden olsun nimet-i cân şükrüne,Bin dilim olsa yetişmez bir dilim nân şükrüne..ertugrul@islamiyasam.com
Ertugrul
Forum Sorumlusu
Forum Sorumlusu

Re:

Mesajgönderen lazhuseyin » 27 Ara 2008, 11:44

eee ama sizin yaptıgınız olmadıki şimdi ertugrul abi ve sera abla ilk böylemi denir bakın kardeşimiz daha yeni gelmiş hoş gelmiş allah mubarek etsin inş önce bi hoş geldin degin ve gönlünü alın başta böyle yaparsak karşı taraf hoşnut olmas bilmem anlata bildimmi hakkınızı helal edin allah razı olsun kusuruma bakmayın belki inciltmilş veya agır konuşmuş olabilirim ve ona sitenin islamı yaşam ailesinin güzelligini analatın ve ona en güzel bişekilde yardımcı olunki burada ne kadar güzel kardeşlik bagı sevgisi oldugunu gösterin olurmu ricam sizlerden allah razı olsun bu arada bende unuttum allah razı olsun :lol: :lol: hoş geldin toprak 21 kardeşim inş neşeli huzurlu ve de güzel anlatımlar paylaşımlar dilegiylen makamın cennet merteben yüksek olsun rabbim razı hoşnut olsun hem ailenden hem senden hemde tüm dostlarından ve sevdiklerinden inş amin a.e.ol baki muhabbetlen k.i.b :lol: :lol:
lazhuseyin
Özel Üye
Özel Üye

Re:

Mesajgönderen toprak21 » 27 Ara 2008, 12:53

HOŞ BULDUK CÜMLETEN:ARKADAŞLARIN DEDİKLERİNE GELİNCE HERKESİN DÜŞÜNCESİNİ YANSITTIGI İÇİN ALLAH RAZI OLSUN . BU ARADA BAZI ARKADAŞLAR SORMUŞ RÜYAMI DİYE..RÜYA DEĞİL .EYVALLAA
toprak21
Yeni Üye
Yeni Üye

Re:

Mesajgönderen kepceci » 27 Ara 2008, 13:41

Rüya değil ise şu 3 şey olabilir

1) ya nurdur, cindir, melektir v.s
2) ya gözlerinde bir sorun vardır
3) yada ruhsal olarak bir problem olabilir. Psikiyatrık bir vakadır.
kepceci
Yeni Üye
Yeni Üye

Re:

Mesajgönderen toprak21 » 27 Ara 2008, 21:45

kepceci kardeşim çok sağol
toprak21
Yeni Üye
Yeni Üye

Dön Soru-Cevap

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir