Selam olsun sana Ya Resulallah!!!...

Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed Mustafa (s.a.v) hakkında bilinmesi gerekenler, hadîs-i şerifler ve onun mübârek hayâtı, ahlâkı..

Moderatörler: ucharfbesnokta, Ertugrul

Selam olsun sana Ya Resulallah!!!...

Mesajgönderen sabiha » 12 Şub 2009, 10:39

Ya Resulallah!Selam olsun Sana,selam olsun Seni tanıyanlara,Seni görenlere selam olsun;Allahümme salli ala seyyidine Muhammed ve ala ali seyyidine Muhammed...
Ya Resulallah!Paramparça olmuş bir yürekle Sana geldim.Nede çok Sana ihtiyacım var Sana.Bütün günahlarıma rağmen,ellerimi Sana uzatıyorum,tutarmısın ellerimden,bir daha bırakmasızcasına...
Ya Resulallah!Seni ne çok seviyorum ben,ne çok hasretim Sana,Seni görmeden sevdim.Seni sevmeyi kalbimize yerleştiren RABBİM'e binlerce kere hamdü senalar olsun.Ya Resulallah!Bir kere bile olsa rüyama gelirmisin,misafir olurmusun bana,beni de severmisin...
Ya Resulallah!Yaşadığın Asr_ı Saadette olmak isterdim,Seni görmeyi nede çok isterdim,o gül kokunu içime çekip öylesine ölmek isterdim...
Ya Resulallah!Bildiğim ne kadar güzel söz varsa;onlarla Sana hitap etmek istiyorum;İşte o en güzel duamla Sana sesleniyorum...Seni ALLAH için seviyorum,Seni ümmet için seviyorum,Seni kendim için seviyorum.Sana kavuşmak için tüm benliğimden vazgeçtim,Sana geliyorum;kabul edermisin beni...Seviyorum Seni Ya RESULALLAH!!!...
sabiha
Özel Üye
Özel Üye

Reklam

Re: Selam olsun sana Ya Resulallah!!!...

Mesajgönderen nahnulillah_99 » 12 Şub 2009, 14:48

[/quote]Seni ALLAH için seviyorum,Seni ümmet için seviyorum,Seni kendim için seviyorum.Sana kavuşmak için tüm benliğimden vazgeçtim,Sana geliyorum;kabul edermisin beni...Seviyorum Seni Ya RESULALLAH!!!...(çok güzel bi yakarış ALLAH ebeden razı olsun)
nahnulillah_99
Özel Üye
Özel Üye

Mesajgönderen HARUN_2403 » 12 Şub 2009, 22:34

Seviyorum Seni Ya RESULALLAH!!!...
HARUN_2403
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesajgönderen sabiha » 13 Şub 2009, 08:55

Allah!Sizlerdende razı olsun kardeşler;okuyan gözleriniz dert görmesin...İnşaALLLAH...
sabiha
Özel Üye
Özel Üye

Mesajgönderen byt-19 » 15 Nis 2009, 21:48

Eline sağlık kardeşim paylaşım için tşklr..
byt-19
Yeni Üye
Yeni Üye

Dön Peygamberimiz Hz. Muhammed ( s.a.v )

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir