PSİKOLOJİK DESTEK ALACAKMIŞ (BENCEDE İYİ OLUR)

Biraz Olsun Neşelenmek için. Hakan Didinir eşliğinde gazete islamiyasam.com

Moderatörler: ucharfbesnokta, Ertugrul

PSİKOLOJİK DESTEK ALACAKMIŞ (BENCEDE İYİ OLUR)

Mesajgönderen hakandidinir » 31 May 2007, 14:28

DEĞERLİ ARKADAŞLAR KIZI SON ZAMANLARDA TESETTÜRE GİRİP NAMAZA BAŞLAYAN AİLE NE YAPACAĞINI ŞAŞIRDI BÖYLE ŞEY OLURMU NASIL BÖYLE BİR ANDA DEĞİŞİR DİYEN BABA BU KONUMDAN KIZINI KURTARACAĞINI SÖYLÜYOR !!!!!! BAK SEEEENNNN.
KIZIM SON ZAMAN LARDA DENGESİZ HAREKETLER YAPIYOR GARİP FİKİRLERE SAPLANIYOR GEREKİRSE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK TAN YARARLANACAĞIM DİYORMUŞ

BENCEDE GERÇEKTEN BİR PİSİKOLOĞA İHTİYACIN VAR HEMŞERİM

O DENGESİZ DEDİĞİN HAREKETLER HAYATIN DENGE NOKTASI NAMAZ
GARİP FİKİRLER DİYE DİLLENDİRDİĞİN ŞEYLERDE DİNİ GEREKSİNİMLER

AMA DOĞRU SİZLER GENELDE GAZETELER VE MECMUALARDAN FETFA ALIP UYGULADIĞINIZ İÇİN TELEVOLE USULU MÜSLÜMANLIĞA GERÇEĞİ UYMUYOR BU DURUMDA ON YIL TELEVOLE FETFALARINA MARUZ KALANLARA HALİYLE PSİKOLOG GEREKİYOR

PSİKOLOGLARINDA İŞİ ZOR ARKADAŞ ESKİDEN BUNALIM VE DEPRESYONDAN MÜTEVELLİT PİSKOPAT MANYAK ANTİMANYAKLARLA UĞRAŞIYORLARDI ŞİNDİ BİRDE BU TÜRDE ÇIKTI EVLATLARINI ALLAHIN EMİRLERİNDEN PİSİKOLOGLA KURTARMAYA ÇALIŞAN GARİP YARATIKLAR.
hakandidinir
Özel Üye
Özel Üye

Reklam

Re: PSİKOLOJİK DESTEK ALACAKMIŞ (BENCEDE İYİ OLUR)

Mesajgönderen yesil » 31 May 2007, 14:34

saol kardesım yazın ıcın bende bı haber ekleyeyım:ıstanbulda lısede kızların namaz kılmasından suphelenen! veli gızlı kamerayla olanları goruntuledı....mufettıs gorevlendırılıp,soruşturma başlatıldı....
....ALLAH sonumuzu hayreylesın...ne oluyor boyle anlayamıyorum....baktıklarını göremeyen kalpleri RABBim hıdayet eylesın..... :cry:
yesil
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesajgönderen abu_hayat » 31 May 2007, 17:33

Hayatın komedisi gibi değil mi? Ama malesef hiç biri komedi değil hepsi gerçek..Ve bizler bunları yaşıyoruz.. Rabbim yardımcımız olsun. Allah yardım edecektir mutlaka sabredenlere lakin biz ne kadar sabredebiliyoruz... Etmiyoruz gibime geliyor. Yolun bir yerinde pes edip bırakıyoruz..
abu_hayat
İçerik Sorumlusu
İçerik Sorumlusu

Re:

Mesajgönderen TuAnA » 31 May 2007, 18:22

bence de benim arkadaşımda bu siteyle ilgili konuşuyo onları ne kadar tanıyosun bilmem ne yav anlatamıyorum sinir oluyorum Allah yardım etsin bizlere
Zindandan Dışarı Giden Tek Yol; RüYa
TuAnA
Özel Üye
Özel Üye

Re:

Mesajgönderen yesil » 31 May 2007, 18:31

günahkar günah işlemekten vazgeçmediği sürece bizide vazçirmesin duadan,sabretmekten......sabır edildiği vakit onlarda görüyolar gerçeği kardeşim biraz sabır sadece.....RABB im yardımcımız olsun....
yesil
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Re:

Mesajgönderen banu44 » 11 Haz 2007, 14:40

arkadaşlar herkes gider mersine biz gideriz tersine bu ne acıdır yaw namaz ezan yasak acaba gerçek neydi bu dünyada?????????
banu44
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesajgönderen hakandidinir » 12 Haz 2007, 14:05

DEĞERLİ KARDEŞİM DÜNYANIN KENDİSİ YALAN YALAN OLAN DÜNYANIN GERÇEĞİ BÖYLE DELİLİKLER ODEDİKLERİN AHİRETE AİT PARÇALAR YALAN DÜNYADA BİRAZ OLSUN KEYİFLENELİM DİYE

AMA BU BEYİN ÖZÜRLÜLER KEYİF DENİNCE BAŞKA KANALLARA DÜŞÜYOR ZATEN BİR DAHADA ÇIKAMIYOR.
RAHMANA EMANET OLUNUZ
hakandidinir
Özel Üye
Özel Üye

Re:

Mesajgönderen mellydam » 19 Nis 2008, 12:57

aslında çok acı bir durum ama içimden sinirden kahkaha atmak istiyorum.aslında acınması gereken baba.. yazık gerçekleri ona öğreten olmamıştır muhakkak. yada gerçeklerden kendisini muhaf tutmuş. hep böyle insanlar sonradan doğru yolu buluyor inşallah bu baba da bulur en azından ümit ederim :cry:
mellydam
Yeni Üye
Yeni Üye

Re:

Mesajgönderen hakandidinir » 21 May 2008, 17:50

mellydam yazdı:aslında çok acı bir durum ama içimden sinirden kahkaha atmak istiyorum.aslında acınması gereken baba.. yazık gerçekleri ona öğreten olmamıştır muhakkak. yada gerçeklerden kendisini muhaf tutmuş. hep böyle insanlar sonradan doğru yolu buluyor inşallah bu baba da bulur en azından ümit ederim :cry:

İNŞALLAH KARDEŞİM
hakandidinir
Özel Üye
Özel Üye

Mesajgönderen melek_75 » 17 Eki 2009, 23:32

DEĞERLİ ARKADAŞLAR KIZI SON ZAMANLARDA TESETTÜRE GİRİP NAMAZA BAŞLAYAN AİLE NE YAPACAĞINI ŞAŞIRDI BÖYLE ŞEY OLURMU NASIL BÖYLE BİR ANDA DEĞİŞİR DİYEN BABA BU KONUMDAN KIZINI KURTARACAĞINI SÖYLÜYOR !!!!!! BAK SEEEENNNN. KENDİNİ KURTARIR İNŞAALLAH
EMEĞİNE SAĞLIK ABİ BÖYLELERİDE VAR DEMİ ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLUR İNŞAALAH :cry:
melek_75
Özel Üye
Özel Üye

Mesajgönderen hakandidinir » 18 Eki 2009, 13:01

melek_75 yazdı:DEĞERLİ ARKADAŞLAR KIZI SON ZAMANLARDA TESETTÜRE GİRİP NAMAZA BAŞLAYAN AİLE NE YAPACAĞINI ŞAŞIRDI BÖYLE ŞEY OLURMU NASIL BÖYLE BİR ANDA DEĞİŞİR DİYEN BABA BU KONUMDAN KIZINI KURTARACAĞINI SÖYLÜYOR !!!!!! BAK SEEEENNNN. KENDİNİ KURTARIR İNŞAALLAH
EMEĞİNE SAĞLIK ABİ BÖYLELERİDE VAR DEMİ ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLUR İNŞAALAH :cry:

İnşallah kardeşim
hakandidinir
Özel Üye
Özel Üye

Re:

Mesajgönderen kristal » 19 Eki 2009, 12:17

tesettüre girdiği için kardeşlerinden uzak tutulan bi hocam vardı benim de
çok acı bir durum ne yazık ki
allahım her daim yardımcımız olsun
Derdin sendendir, fakat görmüyorsun Dermanın sendedir, fakat bilmiyorsun Koskoca alem içine yerleştirilmiş Sen kendini hâlâ küçük bir şey sanıyorsun
kristal
Özel Üye
Özel Üye

Re:

Mesajgönderen hakandidinir » 21 Eki 2009, 11:57

kristal yazdı:tesettüre girdiği için kardeşlerinden uzak tutulan bi hocam vardı benim de
çok acı bir durum ne yazık ki
allahım her daim yardımcımız olsun

ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞİM
hakandidinir
Özel Üye
Özel Üye

Dön Komik Gazete

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir