VESİLE OLMAK

Üyelere Ait Çeşitli Haberlerin Yer Aldığı Forumumuz

Moderatörler: ucharfbesnokta, Ertugrul

Kullanıcı avatarı
yuksel
Özel Üye
Özel Üye

VESİLE OLMAK

Mesaj gönderen yuksel »

SELAMUN ALEYKUM ARKADAŞLAR: EN YAKIN ZAMANDA KİM BİR MÜSLÜMAN FAKAT NAMAZ KILMAYAN BİR KARDEŞİNİN NAMAZ KILMASINA VESİLE OLACAK böyle bir yarışma yapalım inşallah olmazmı.
Kullanıcı avatarı
yuksel
Özel Üye
Özel Üye

Mesaj gönderen yuksel »

"Onların bulundukları yere dikkatle gir. Onları İslam’a davet et. Onlara Allah (c.c)’nun üzerlerindeki haklarını bildir. Allah’a yemin ederim ki senin vasıtanla bir kimsenin hidayete ermesi senin için kırmızı develerden daha hayırlıdır" dedi. (Buhari-Müslim)HADİSİ ŞERİF
mektup
Özel Üye
Özel Üye

Mesaj gönderen mektup »

OLUUR NEDEN OLMASIN DUA EDİN BEN KILIYIM NAMAZLARIMI :oops: :oops:
SONRA VESİLE OLURUM İNŞAALAH yuksel bey :roll: :roll:
Medeni olmayan milletler, medeni olanların ayakları altında kalmaya mahkumdur.(MUSTAFA.KEMAL ATATÜRK...)
Kullanıcı avatarı
yuksel
Özel Üye
Özel Üye

DUA

Mesaj gönderen yuksel »

SEVGİLİ KARDEŞİM DUA kim ben kim ama illada dua dersen ALLAH ın O olmasaydı alemleri yaratmazdım dediği sevgili RESULULLAH efendimiz ve O nun yaşamış ve yaşayan varisleri yani ALLAH dostları SAADAT-I KİRAM efendilerimizin hatırına sana ve ümmeti MUHAMMED e ibadet vede taate nefsinin değil ALLAH ın rızasına yönelen NAMAZ larını huşu içinde ,mecburi değil severek EDA edebilen kullardan olabilmeyi nasip etsin yüce YARATAN. kardeşim şeytanın en büyük hilesi ertelemektir.Şeytan bir mümine inanan bir kişiye bu kötü diye yaklaşmaz ,erteleme yoluna gider az sonra der,biraz daha der,yarın der .haftaya cuma akşamı der,ramazanda der, yeni yılda der,derde der,yani erteler.O nun için bu yazıyı okumak nasip olursa hemen bir bessmele çek fırsat verme derhal güzel bir abdest al abdest bir nurdur.Nurun olduğu yerde fazla barınamaz o melun,ve içinde bulunduğun vaktin namazını eda et inşallah.BU bir fırsattır.bunu tepersen birdaha bu fırsatı şeytan sana tanımaya bilir. Çünkü o işini bilen ALİMLERİ ALT eden imansız gönderen bir melundur.ALLAH yar ve yardımcccımız olsun.Bu bir takım oyunu bu yazıyı okuyan kardeşlerimden namaz kılmayanlar var ise hep beraber gayret edelim topu taca atmayalım.ALLAH hepimize her zaman huşu içerisinde severek tat alarak namaz kılmayı nasip etsin inşallah
Kullanıcı avatarı
melek_75
Özel Üye
Özel Üye

Mesaj gönderen melek_75 »

--------------------------------------------------------------------------------

SEVGİLİ KARDEŞİM DUA kim ben kim ama illada dua dersen ALLAH ın O olmasaydı alemleri yaratmazdım dediği sevgili RESULULLAH efendimiz ve O nun yaşamış ve yaşayan varisleri yani ALLAH dostları SAADAT-I KİRAM efendilerimizin hatırına sana ve ümmeti MUHAMMED e ibadet vede taate nefsinin değil ALLAH ın rızasına yönelen NAMAZ larını huşu içinde ,mecburi değil severek EDA edebilen kullardan olabilmeyi nasip etsin yüce YARATAN. kardeşim şeytanın en büyük hilesi ertelemektir.Şeytan bir mümine inanan bir kişiye bu kötü diye yaklaşmaz ,erteleme yoluna gider az sonra der,biraz daha der,yarın der .haftaya cuma akşamı der,ramazanda der, yeni yılda der,derde der,yani erteler.O nun için bu yazıyı okumak nasip olursa hemen bir bessmele çek fırsat verme derhal güzel bir abdest al abdest bir nurdur.Nurun olduğu yerde fazla barınamaz o melun,ve içinde bulunduğun vaktin namazını eda et inşallah.BU bir fırsattır.bunu tepersen birdaha bu fırsatı şeytan sana tanımaya bilir. Çünkü o işini bilen ALİMLERİ ALT eden imansız gönderen bir melundur.ALLAH yar ve yardımcccımız olsun.Bu bir takım oyunu bu yazıyı okuyan kardeşlerimden namaz kılmayanlar var ise hep beraber gayret edelim topu taca atmayalım.ALLAH hepimize her zaman huşu içerisinde severek tat alarak namaz kılmayı nasip etsin inşallah

NE GÜZEL SÖYLEMİŞSİN KARDEŞİM Şeytana uyan bizler için LÜTFEN dua edermisiniz çooook istiyorum 3,5 gün kılıyorum dediğiniz gibi ya gelen oluyor ya çocuk ların dersi sonra sonra sonra şeytana yardımcı olmuşum :oops:

“Üyelerden Duyurular” sayfasına dön