Öldü diye sala verilince fenalaştı...

Biraz Olsun Neşelenmek için. Hakan Didinir eşliğinde gazete islamiyasam.com

Moderatörler: ucharfbesnokta, Ertugrul

Kullanıcı avatarı
eymen_nur
Özel Üye
Özel Üye

Öldü diye sala verilince fenalaştı...

Mesaj gönderen eymen_nur »

Niğde’nin Bor ilçesinde emekli işçi Fahri Ürünveren için “öldü” diye sala verildi. Kendisi için sala verildiğini duyunca fenalaşan Ürünveren, şakayı yapan kişinin bulunmasını istedi.

BOR - Bor ilçesindeki Paşa Camisi’nde sabah verilen salada, Kenan Evren Mahallesi’nde oturan ve bir süre önce belediyeden emekli olan Fahri Ürünveren’in “hakkın rahmetine kavuştuğu”, cenazenin öğleyin kaldırılacağı duyuruldu.

Bu arada, salayı duyunca fenalaşan Fahri Ürünveren, evde ailesinin müdahalesiyle kendine gelebildi. Ürünveren’in yakınları da salayı duyunca başsağlığı için eve geldi.

Fahri Ürünveren, salayı duyunca çok heyecanlandığını belirterek, “Kalbim duracak gibi oldu. Eşimin ve çocuklarımın yardımıyla kendime gelebildim. Bu garip şakayı yapanın bulunmasını istiyorum. Annem de salayı duyunca ağlamaya başlamış” dedi.

Salayı okuyan Paşa Camisi İmamı Recep BaşTürk ise sala okunmasını isteyen kişiyi tanımadığını belirterek “Camiye gelen bir kişi, yakını olan Fahri Ürünveren’in öldüğünü söyleyerek benden sala vermemi istedi. Ben de bu isteği yerine getirdim. Olayın bir şaka olduğunu sonradan öğrendim. Olanlara çok üzüldüm, ama bunda benim bir suçum yok” diye konuştu.
:? :? :?
Kullanıcı avatarı
hakandidinir
Özel Üye
Özel Üye

Re: Öldü diye sala verilince fenalaştı...

Mesaj gönderen hakandidinir »

ÖLÜME NEKADAR HAZIRIZ DEĞİLMİ KARDEŞİM
Kullanıcı avatarı
beria
Özel Üye
Özel Üye

Re: Öldü diye sala verilince fenalaştı...

Mesaj gönderen beria »

AĞLASAK MI GÜLSEK Mİ HESABI...
BUNU BENİM AMCAM KENDİSİ YAPTIRDI YA...
HAYATTAYKEN SELASINI VERDİRDİ...
TABİ ARTIK GERÇEK SELASI DA VERİLMİŞ DURUMDA...
RABBİM EKSİKLERİMİZİ AFFETSİN...
basitler iftira eder,acizler şikayet eder,asiller de idare eder...

“Komik Gazete” sayfasına dön