Sitemizi Nasıl Buldunuz ?

Sitemizle İlgili Olumlu yada Olumsuz Eleştiri ve Önerileriniz

Moderatörler: ucharfbesnokta, Ertugrul

Kullanıcı avatarı
zeynep16
Yeni Üye
Yeni Üye

Re:

Mesaj gönderen zeynep16 »

hb arkadaşlar sağolunnn allaha emanetsinizz
Med_Cezir
İslamiYasam Genel Sorumlusu
İslamiYasam Genel Sorumlusu
İletişim:

Re:

Mesaj gönderen Med_Cezir »

Hoşgeldiniz arkadaşlar.
Helalin fazlası hesap, haramın fazlası azaptır.
İletişim: destek@islamiyasam.com
Kullanıcı avatarı
lazhuseyin
Özel Üye
Özel Üye

Re:

Mesaj gönderen lazhuseyin »

hoş geldiniz deniznur ve zeynep 16 kardeşim allah mubarek eylesin inş allah sizlere ve tüm din kardeşlerime yardım eylesin şimdiden başarılar dilerim deniznur kardeşim allah kolaylık versin sizlere sınava girecek tüm dostlarımıza kardeşlerimize dua ediyorum inş allah utandırmasın inş yüzünüzün akıylan çıkanlardan olursunuz amin :wink:
Kullanıcı avatarı
melek_75
Özel Üye
Özel Üye

Mesaj gönderen melek_75 »

selamün aleyküm arkadaşlar ben çook geç kalmışım ama ayrılamıyorum
gerçekten çoook güzel bi site
emeği geçen herkeze ALLAHrazı olsun
hakkınızı helal edin
Kullanıcı avatarı
kardelencik
Özel Üye
Özel Üye

Mesaj gönderen kardelencik »

allah razı olsun valla önceden duysaydım çok güzel olurdu çünkü boş boş sitelerde gezineceğime burada bir salavat getirip allahın rızasını alırdım olsun ben bu siteyi çok beğendim allah emeği geçen herkesten razı olsun :lol:
ALLAHTAN GELDİK ALLAHA GİDECEĞİZ....
Kullanıcı avatarı
Cemalettin
Özel Üye
Özel Üye

ALLAH (C.C.) RAZI OLACAĞI İŞLER YAPTIRSIN

Mesaj gönderen Cemalettin »

Siteyi hizmetimize sunanlar mümin kardeşlerimizden Allah razı olsun. İnşaAllah birbimizden çok istifade ediriz. Birbirimizi yaşadığımız ahirzaman için çok iyi hazırlayalım. Mübarek Peygamberimiz (s.a.v.) Hazreti Mehdi (a.s.)'ın gelişini ve Hazreti İsa (a.s.)'nın nüzulünü müjdelimiş. Yıllardır hadisleri araştırıyorum. Gerçekten de çok kutlu bir zamandayız. İnşaAllah bu değerli zamanların değerli salih müminlerinden oluruz.
Artık mezhep kavgaları bitsin, hepimizi Allah yarattı. Allah'ın yarattığı herşey güzeldir. Herbirimizin hataları ve kusurları var. Birbirimizin hatalarını gören değil, örten olalım inşaAllah. Yanlış üsluplarımızı düzeltiriz, ama Kuran ve Hadis çerçevesinde birleşelim, çünkü Yüceler yücesi Allahımız bunu istiyor.

Allah'ın (c.c.) yoktan ve örneksiz yaratışına örnek olan canlılar hakkında da yazılar yazalım. Ben 'İMAN HAKİKATİ' köşesi olsun diye istekte bulunmuştum. İnşaAllah olur. Ayrıca, islam ile ilgili videolar yükleyebileceğimiz bir bölümde olsa çok faydalı olabilir diye düşünüyorum.

Allah günümüzü hayırla geçirmeyi nasip etsin.
Kullanıcı avatarı
BULANCAKLI
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen BULANCAKLI »

Sitenin anasayfada ki forum ve bölüm yazıları hoşuma gitmedi.Çok küçük yazılmış.Bir de mesajların bugün ve dün kü tarihleri koyu siyah yazıyla olmamış..Düzeltilmesini arzederim..
Kullanıcı avatarı
N-U-R-D-A-N
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj konusu

Mesaj gönderen N-U-R-D-A-N »

Resim

Selam arkadaşlar;

Ben sitede çok yeni olduğum için, benim Yorumum şu...

Sitenin güzelliği tabikii; Çok güzel, emeği geçen herkezden ALLAH razı olsun.

Benim için en güzeli site içindeki insanların ALLAH korkusu ve ruh güzelliğidir.Bunu da ben his ediyor ve görüyorum."Hepiniz çok iyisiniz" hepinizi iki cihahda da (s.a.v.) efendimize komşu yapsın, RABBİM. Hepinizden razı olsun vesselam...

Selametle bol bol dua ile inş...

Resim
aysel
Yeni Üye
Yeni Üye

Re: Sitemizi Nasıl Buldunuz ?

Mesaj gönderen aysel »

sitenize tesadüfen gördüm ve kimler düzenledi ise ALLAH razı olsun sayenizde kuranı kerim arapca olarak dinledim şimdide mealini dinliyorum büyük hizmetinizden dolayı ALLAH hep sizlerle olsun ve bu güzel hizmette hep var olasınız

“Eleştirileriniz” sayfasına dön