Yönetim'e..

Sitemizle İlgili Olumlu yada Olumsuz Eleştiri ve Önerileriniz

Moderatörler: ucharfbesnokta, Ertugrul

SIRR
Özel Üye
Özel Üye

Yönetim'e..

Mesaj gönderen SIRR »

Selamun aleykum
Sanırım bugün açmış olduğum konu "Abdurrahman dilipak yazısı" kapatılmış.
Sebep bildirilmedi?

Yönetim veya admin bir açıklama yapabilir mi?
Aynı yalınlıkla ölmek isterim Kırda bir çiçek gibi, sakin, gösterişsiz....Mum yerine yıldızlar parlasın üstümde Yeryüzü uzansın altımda sessiz.......(Jose Marti)
Med_Cezir
İslamiYasam Genel Sorumlusu
İletişim:

Re: Yönetim'e..

Mesaj gönderen Med_Cezir »

Aleykum Selam

9 numaralı forum kuralımızda belirtildiği üzere Siyasi içerikli yazıların yayınlanması yasaktır.

Bu maddenin koyulma sebebi ise, gereksiz tartışmalardan ve fikir çatışmalarından sitemizi uzak tutmaktır.
Bu konuda dikkat çekmek istediğim bir hususta, ilgili yazının yöneticiler için yanlış yada doğruluk ifade edip etmemesi değildir.

Bu konuda örnek vermem gerekirse, seçim sonuçlarını açıklayan yazı paylaşılması bir sorun teşkil etmemekte, şu parti iyiki kazandı, şu şu olaylar oldu, şu bunu yaptı vs gibi yazıların paylaşılması ise yasaktır...

Üyelerimizin konularını, mesajlarını silmeyi sevmiyorum fakat bazen durum bunu gerektiriyor.O sebeple detaylı açıklama yapma ihtiyacı hissettim.

Hakkınızı helal ediniz .

Saygılarımla
Helalin fazlası hesap, haramın fazlası azaptır.
İletişim: destek@islamiyasam.com
SIRR
Özel Üye
Özel Üye

Mesaj gönderen SIRR »

Site içi gereksiz tartışmaların olucağı bir konu olmadığı kanaatindeydim en azından bu forum için..

Velevki tartışmalı bir konu olsaydı,bu sitenin formatına aykırı bir durum olurdu dediğiniz gibi..
Yinede bana haber verilip daha sonra silinmesi daha hoş olurdu.

Ben farketmesen veya bakmasam haber verilmiyecekmiydi?..
Bundan dolayıydı biraz tepkim..

Neyse;
Açıklamanız için teşekkürler
Hak yok varsada helal olsun tabiki..

Med_Cezir
İletişim:

Mesaj gönderen Med_Cezir »

Uzun yıllardır islami site yönetiminde bulunmaktayım çok şükür ve tecrübelerime dayanarak bende tartışma oluşturabilecek bir konu olucağı kanısındayım.
Bu siteye karşıt partilerden kişiler girebilir ve ilk bakıcakları yer o yazı olabilir. Bu durumda olumsuz bir hava oluşur ve dini bilgilerden de faydalanmadan çekip gidebilirler...

Forum kurallarında daha önceden belirttiğimiz gibi kurallara uymayan konuları yönetimin haber vermeden müdahele hakkı vardır. Site içi mesajlaşma kapalı olduğu için mesaj ile bildiremiyoruz. Dediğim gibi normalde haber vermeden silebiliriz fakat değerli üyelerimizden olduğunuz için msn üzerinden de size belirtmek istedim fakat cevap alamadım....

Saygılarımla
Helalin fazlası hesap, haramın fazlası azaptır.
İletişim: destek@islamiyasam.com

“Eleştirileriniz” sayfasına dön