kahrolsun israil...

Dini İçerikli Resimleri Paylaşabileceğiniz Bölüm

Moderatörler: ucharfbesnokta, Ertugrul

senanur65
Özel Üye
Özel Üye

kahrolsun israil...

Mesaj gönderen senanur65 »

Resim

Allah'ım! israili Kahhar olan isminle kahreyle,yandaşlarınıda...kahrolsun israil,akıttığınız kanda boğulacaksınız,çok az kaldı bekleyin,zafer mazlumundur!!!....

Sakın zalimlerin yaptıklarından Allah'ın gâfil olduğunu sanma! Ancak ALLAH , onların cezalarını, gözlerin dışa fırlayacağı güne erteler. [İbrahim 42]
Sizin "O"ndan başka hiçbir Yâriniz ve Yardımcınız yoktur...

Secde/4.Ayet
Kullanıcı avatarı
kelebek_02
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Re: kahrolsun israil...

Mesaj gönderen kelebek_02 »

Talebelerden biri, " Hocam" dedi, "Fatma'nın annesi ona abdestli olmayanın hafızlara dokunamayacağını söylemiş, doğru mu? "diye sordu. Çok ilginç doğrusu. "MaşaAllah" dedim", " Osmanlı zamanında atalarımız Kur'an-a ve Hafız'a kıymet verdiklerinden öyle yaparmış" dedim. Çok hoşlarına gitmişti bu iş. Hepsi adeta kendilerini ulaşılması zor, kasa içindeki altın gibi görüyorlardı. "Görsünler" dedim içimden, bu yasta buralara gelmişler. ' in kelamını ezberliyorlar, onlara fazla görmem bunu…

Bu arada Fatma ara sıra rahatsızlanıyor ve revirde yatıyordu. Zaman geçtikçe Fatma'nın morali ve sağlığı daha da çok bozuluyordu. Bir gün dersini iki kez aksatınca sordum:" Ne oldu yoksa, anneni mi özledin?"
"Hayır" dedi. "Neden moralin bozuk? Çok fazlada hasta oluyorsun" dedim. "Yanlış anlamayın, inanın ki annemi özleyip de gitmek istediğim yok. Burayı çok seviyorum. 'ımdan çok korkuyorum. Buraları terk edersem bana ahrette hesabını sormaz mı?

" Bir şey diyemedim. Suçlu gibi hissettim kendimi. O küçük kalpte bu ne imandı Ya Rabbi!.. Onu hayranlıkla izliyordum. Bir gün çok rahatsızlandı. Doktora götürmek zorunda kaldık. Bir çok tahlillerden sonra arkadaşım olan doktor hanim," Hoca hanım derhal bu talebeyi ailesinin yanına gönder" dedi.
Şaşkınlıkla: "Neden?" diye sordum. Bana, "Belki üzülecek, hatta inanmayacaksın, fakat bu talebe kanser…" dedi.

"Adeta başımdan aşağı kaynar sular dökülmüştü. Sanki her tarafımı şefkat sarmıştı. Hasta haneden ayrılırken Fatma'ya hiç bir şey diyemedim.Oysa anlamış gibi bana sorular sorup dikkatimi dağıtmaya çalışıyordu. Kulağıma eğilerek "Hocam" dedi, " Azrail insanların canını alırken nasıldır?" Ağlamamak için kendimi zor tuttum, "Güzel bir surettedir, mü'min kullara" dedim. Sevindi, sanki mırıldandı:" Belki hafız olamam, ama Elhamdulillah mü'minim" dedi…
rabbim .küçük ama kalbi masum olanlardan eylesin :oops: (amin)

“Resimler” sayfasına dön